28-01-2013

Zwycięska bitwa - ale wojna trwa nadal - Ula i Jarek Ślubowscy

W ostatni piątek Sejm odrzucił trzy ustawy dotyczące związków partnerskich. Zwycięska bitwa - ale wojna trwa nadal. W kraju z którego pochodził Papież Jan Paweł II, kraju wielu zrywów narodowościowych, kraju prześladowanym i gnębionym przez sowietów, kraju w którym wiara w Boga uchroniła naród od wyniszczenia i wywalczyła niepodległość co jakiś czas dochodzą do głosu degeneraci próbujący pod płaszczykiem tolerancji wprowadzić w życie plan zakrojony na szeroką skalę. Plan, który zrealizowany wyniszczy naród od środka.

Tym bardziej budzi zadowolenie werdykt posłów, którzy postawili się nagonce mediów (wiadomo w czyich rękach są media w Polsce) dążących do tego byśmy stali się tym czym są już dziś Szwecja, Dania i kilka innych krajów - gdzie zagubiono tożsamość rodziny a instytucja małżeństwa jest byle jaka. Zachęcamy do zapoznania się z dyskusją prowadzoną pomiędzy prof. Pawłowicz a dziennikarką Polsat News http://www.fronda.pl/fronda-tv/video/prof-pawlowicz-i-dziennikarka-polsat-news-zobacz,1696.html.

Francja się budzi - czy im się uda? Zachęcamy też do zobaczenia filmu w ostatniej demonstracji w Paryżu. Według oficjalnych państwowych statystyk uczestniczyło w niej od 300 do 360 tys. osób. Inne źródła nie państwowe mówią o liczbie 3 razy większej http://www.fronda.pl/fronda-tv/video/francuska-manifestacja-w-obronie-tradycyjnej-rodziny-zobacz-co-sie-tam-dzialo,1695.html

pozdrawiamy

Ula i Jarek Ślubowscy 

Kategoria: Komunikowania Spolecznego
Opublikował: J.Slubowski