12-12-2018

Wirtualna Choinka 2018 - z Parą Prezydencką

Akcja Wirtualnej Choinki rozwija się z roku na rok coraz lepiej. Zobaczcie jak w tym roku Para Prezydencka włączyła się w akcję - LINK.

Wirtualna Choinka powstała z potrzeby serca członków Ruchu Światło Życie naszej diecezji i stoi na stronie www.wirtualnachoinka.pl. Ksiądz biskup Marek Solarczyk pięknie o tym mówi https://youtu.be/ilvULQpaLd4 W tej akcji nie chodzi o wielkie i drogie prezenty ale o  prawdziwą radość Bożego Narodzenia. Najlepiej opisują to słowa piosenki podarowanej nam przez Arkę Noego „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem, co prezenty ludziom rozdaje”. Dziś oprócz prezentów wiele rodzin i osób starszych potrzebuje ciepła, które mogą otrzymać dzięki Wam. Poświęć 15 sekund https://15sekund.wirtualnachoinka.pl/i wybierz jak chcesz pomóc. Zapraszamy do udziału całe kręgi, wspólnoty. Każdy prezent, każda złotówka wpłacona na zakup węgla jest wielką radością dla potrzebujących, również tych z naszego Ruchu. Zostało jeszcze 66 prezentów!

W najbliższą sobotę będziemy pakować węgiel - zapraszamy Panów do pomocy początek godz. 9:00 Brzeziny 17a, 05-075 Halinów,Trasa nr 2.

Kategoria: WPraga
Opublikował: J.Slubowski