Wspólnoty


Rejony: Warszawa Centrum (C), Tarchomin i Bródno (TB), Legionowo (L), Wołomin (W), Sulejówek i Mińsk Mazowiecki (SM), Otwock (O)

W PARAFIACH WARSZAWSKICH

odpowiedzialni:
Bródno - św. Faustyny TB Anna Sekular i Andrzej Mroczek
Bródno - MB Różańcowej TB Aleksandra Badurska i Beata Kuźniewska
Bródno - św. Marii Magdaleny TB ks. Przemysław Macios
Bródno - św. Włodzimierza TB Wiola Frej i Alek Brewczyński
Falenica - Najświętszego Serca Pana Jezusa O Marian Wiatr
Gocław - św. o. Pio C Piotr Dziedzic
Gocław - św. Patryk C Aleksandra Kuźma
Grochów - Najczystszego Serca Maryi (pl. Szembeka) C Magdalena Durdyń
Grochów - Nawrócenie św. Pawła (Kobielska) C Malwina Pisarska i Piotr Puchalski
Grochów - Narodzenia Pańskiego (Ostrobramska) C Paulina Bącik
Las - św. Karola Boromeusza C Kamil Karzyński
Marysin - św. Feliksa z Kantalicjo C Szymon Cichocki i Agnieszka Drożdż
Międzylesie - Imienia Najświętszej Maryi Panny O Natalia Szeląg
Międzeszyn - Matki Bożej Dobrej Rady O Magdalena Mitrzak
Płudy - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny TB Patryk Markowski
Praga - Najświętszej Maryi Panny z Lourdes (Szwedzka) C Agnieszka Warsewicz
Praga - św. Wincentego Pallottiego (Skaryszewska) C Kamila Siwek
Radość - MB Anielskiej O Karolina Doboszyńska
Saska Kępa - MB Nieustającej Pomocy C Małgorzata Ozdowska
Stara Miłosna - Najświętszego Serca Pana Jezusa SM Józef Świstak
Tarchomin - NMP Matki Pięknej Miłości TB Kinga Adamczyk
Tarchomin - św. Jakub TB Franciszek Komsta
Targówek - św. Marka Ewangelisty C Jarosław Borzęcki
Zacisze - św. Barnaby TB Aneta Alaba

W PARAFIACH POZAWARSZAWSKICH

Celestynów - Wniebowzięcia NMP O Mateusz Sitek
Długa Kościelna - św. Anny SM Monika Owsianka
Dobre - św. Mikołaja Biskupa SM Jan Koseski
Duczki - MB Nieustającej Pomocy W Anna Halber
Halinów - NMP Matki Łaski Bożej SM Michał Błaszczak
Jabłonna - MB Królowej Polski L Agnieszka Wołosiewicz i Małgorzata Wołosiewicz
Józefów - MB Częstochowskiej O Tomasz Przywózki i Mateusz Kania
Józefów-Błota - św. Maksymiliana Kolbego O Radosław Kaczor
Józefów-Michalin - św. Jana Chrzciciela O Marek Borkowski
Klembów - św. Klemensa W Paulina Staszak
Kobyłka - Świętej Trójcy W Karolina Podgórska i Emilia Bujalska
Kobyłka (Stefanówka) - św. Kazimierza Królewicza W Zofia Bancerz
Kołbiel - Świętej Trójcy SM Agnieszka Kubińska i Wojciech Burczernik
Kuligów - Matki Bożej Loretańskiej TB Kasia Sikora
Legionowo - Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa L Michalina Mitura
Legionowo - św. Jana Kantego L Natalia Reroń i Anna Podłucka
Mińsk Mazowiecki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny WI Paulina Patoka
Mińsk Mazowiecki - św. Antoniego WI moderator: ks. Kamil Prus
Otwock - św. Wincentego a'Paulo O Monika Dąbrowska
Otwock-Ługi - Miłosierdzia Bożego O Angelika Piwek
Otwock-Świder - MB Częstochowskiej O Krzysztof Zawadka
Pustelnik - św. Katarzyny SM Barbara Konowrock
Radzymin - Przemienienia Pańskiego TB Joanna Kostrzewa
Stanisławów - św. Jana Chrzciciela SM Bartosz Sędek
Sulejówek - NMP Matki Kościoła SM Jakub Okrasa i Rafał Solarski
Sulejówek-Miłosna - Przemienienia Pańskiego SM Konrad Późniecki
Wielgolas - MB Różańcowej SM Ewelina Świątek
Wieliszew - Przemienienia Pańskiego L Karolina Pustelnik
Wołomin - MB Królowej Polski W Konrad Jaroszewicz
Wołomin - MB Częstochowskiej W Marzena Stępniak
Zabraniec - Chrystusa Miłosiernego SM Renata Rogala
Ząbki - Miłosierdzia Bożego W moderator: ks. Dawid Jastrzębski
Ząbki - Świętej Trójcy W Joanna Papież
Ząbki - Zesłania Ducha Świętego W Ewelina Napora
Zielonka - MB Częstochowskiej W Urszula Doda
Zielonka - św. Jerzego W Małgorzata Głogowska

WSPÓLNOTY DZIECI BOŻYCH

Warszawa (Bródno) - św. Włodzimierz TB Justyna Bobis
Celestynów - Wniebowzięcia NMP O Iga Cieślak
Halinów - NMP Matki Łaski Bożej SM Marek Kulesza
Kobyłka - Świętej Trójcy W Emilia Olszewska
Warszawa (Międzylesie) - Imienia Najświętszej Maryi Panny O Teresa Murawska
Mińsk Mazowiecki - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny WI Aneta Araźna
Otwock-Ługi - Miłosierdzia Bożego O Angelika Piwek
Otwock-Świder - MB Częstochowskiej Justyna Kaczorek
Saska Kępa - MB Nieustającej Pomocy
Stara Miłosna - Najświętszego Serca Pana Jezusa SM Agnieszka Kozłowska
Warszawa (Tarchomin) - św. Jakub TB Halina Szymanowska
Warszawa (Targówek) - św. Marek Ewangelista C Kinga Iwanicka
Zielonka - św. Jerzy W Michalina Surdyn i Piotr Dąbrowski

aktualizacja: 2.09.2017