Diakonie w diecezji

Diakonie diecezjalne w roku formacyjnym 2016/2017
Diakonia Moderator /Opiekun/ Odpowiedzialny świecki Info Najbliższe Spotkanie
Jedności x. Piotr Urbanowski sekretarz
Ireneusz Łapiński
ostatnio:
8.04
25.09
Moderacji x. Piotr Urbanowski
ostatnio:
20.04
9.03
9.02
12.01
8.12
10.11
13.10
8.09
11.05 o 19:30
8.06 o 19:30
Ewangelizacji x. Przemysław Macios Krzysztof Jasiński ostatnio:
27.02
24.01
11-13.11 OM
20.10
14-16.10 OM
Formacji Animatora x. Piotr Urbanowski
Martyna Paczkowska i Adam Dziedzic ostatnio:
21-23.04 OMSA
17-19.03 OMSA
3-5.02 OMSA
13-15.01 OMSA
9-10.12 OMSA
11-13.11 OMSA
30.09-2.10 OMSA
19-21.05 OMSA
16-18.06 OMSA
Komunikowania Społecznego Karolina Szeląg A. formacyjno-modlitewne: Eucharystia o 18:30 w parafii MB Nieustającej Pomocy na Nobla (Saska Kępa) + modlitwa
B. organizacyjno-diakonijne: Eucharystia + spotkanie tamże

ostatnio:
25.03 organizacyjne
22.03 modlitewne
18.02 organizacyjne
15.02 modlitewne
21.01 organizacyjne
4.01 modlitewne
3.12 organizacyjne
30.11 modlitewne
25.10 modlitewne
7.11 diakonijne
8.10
Liturgiczna x. Cezary Winiarek Jan Chomko ostatnio:
3.04
25.03 Dzień skupienia
6.03
6.02
10.01
5.12
14.11
17.10
Miłosierdzia
Katarzyna i Paweł Rudniccy wpłaty: Fundacja "Kibicuj Rodzinie" ul. Kasprowicza 2, 05-410 Józefów; nr konta 10 1090 1870 0000 0001 1929 3444
milosierdzie.praga@gmail.com

Misyjna x. Przemek Krawiec SAC Maria Szulim ostatnio:
22.03
8.03
25.01
14.12
11-13.11 OM Kraków
19.10
26.04 o 19 u oo. Pallotynów na Skaryszewskiej (wejście od ul. Lubelskiej, wejście od furty domu Pallotynów)
Modlitwy x. Jakub Kowalczyk ostatnio:
22.04
11.03
11.02
21.01
7.01
22.11
15.09
w parafii św. Izydora w Markach, al. Piłsudskiego 93.
27.05
17.06
Muzyczna x Piotr Winiarek
Małgorzata Mandecka-Nurek i Maciej Kubiszewski ostatnio:
7.02
5.12
4.10
Oaz Dzieci Bożych x. Jarosław Gawroński Ania Kudelska
ostatnio:
15.02
18.01
21.12
16.11
19.10
29.09
Oaz Rekolekcyjnych x. Kamil Prus
Marta Widłak
Słowa x. Arkadiusz Rakoczy Ania Omelczuk i Artur Przybyszewski Dyżury: poniedziałek 17-18.30, czwartek 17-18:30
przy pl. Narutowicza za kościołem pw. św. Jakuba (trzeba wejść furtką po lewej stronie kościoła i iść do końca podwórka, a potem trzy schodki do góry takiej niskiej dobudówki)

kontakt i zamówienia
Wychowawcza
Agnieszka i Marcin Skonieczni ostatnio:
29.10
Wyzwolenia x. Marcin Wojtczak Paweł Aderek ostatnio:
1.04 Dzień skupienia KWC
30.03
9.03
7.01 - organizacyjne
11.01 - formacyjne
17.12 - organizacyjne
14.12 - formacyjne
3.12 - dzień skupienia KWC
19.11 - organizacyjne
15.11 - formacyjne
22.10 - organizacyjne
7-9.10 OM - Urle
24.09 Pielgrzymka KWC
11.09
27.04 o 19:15 w parafii św. Jakuba Apostoła na Tarchominie
Życia x. Zbigniew Rajski Sebastian i Agnieszka Zapała ostatnio:
21.04
13.01
9.12
18.11
20.09