Rekolekcje 2018 organizowane przez Domowy Kościół Diecezji Warszawsko-Praskiej


Termiy

Opis

Miejsce

Odpowiedzialni

Szczegóły

13-28
01.2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Zboiska

Odpowiedzialni: Agnieszka i Piotr Giera
Moderator: x.Krzysztof Bieńczak

ZAKOŃCZONE
12-14
01.2018

Oaza Modlitwy
(OM)

Brańszczyk n/Bugiem

Prowadzący: Dorota i Zbyszek Późnieccy
Moderator: o. Grzegorz Szczygieł

ZAKOŃCZONE

15-19
01.2018

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II st.

Brańszczyk n/Bugiem

Odpowiedzialni:Asia i Irek Łapińscy
Moderator: x.Jakub Kowalczyk

ZAKOŃCZONE

20-25
01.2018

Oaza Ewangelizacyjna (OE)

Brańszczyk n/Bugiem

Prowadzący: Monika i Piotr Stelmachowie
Moderator: x.Tadeusz Siewko

ZAKOŃCZONE

26-28
01.2018

Oaza Modlitwy (OM)

Brańszczyk n/Bugiem

Odpowiedzialni: Dorota i Andrzej Kamińscy

ZAKOŃCZONE

16-18
02.2018

Oaza Modlitwy
(OM)

Sulejówek, Dom Rekolekcyjny Sióstr Służebnic Ducha Św.

Prowadzący: Asia i Jacek Hermanowie
Moderator: ks. Bogusław Wnuk

Zapisy: Anna i Marek Krawczykowie
Email: rejon.praga.poludnie@gmail.com

tel. 501057458

Szczegóły tutaj

9-11 03.2018

Oaza Modlitwy (OM)

Sulejówek, Dom Rekolekcyjny Sióstr Służebnic Ducha Św.

Prowadzący: Jola i Sławek Maliszkiewicz
Moderator: x.Michał Dziedzic

Zapisy: Ula i Jarek Ślubowscy
email: dk.otwock@gmail.com

tel. Ula 696053082
Jarek 510029075

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

23-25
03.2018

Oaza Modlitwy
(OM)

Sulejówek, Dom Rekolekcyjny Sióstr Służebnic Ducha Św.

Prowadzący: Ula i Jan Freundlich
Moderator x.Józef Trela

ZAPISY

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

23.06-
08.07
2018

Oaza Rodzin II st.
(OR II)

Brenna

Odpowiedzialni: Basia i Wojtek Gałązka

Zapisy: Ola i Grzesiek Sprawka sprawkagrzegorz@gmail.com

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

30.06-
15.07
2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Białogóra

Odpowiedzialni: Ela i Sławomir Fajdek
Moderator: ks. C. Szadujkis

Zapisy: Joanna i Jacek Hermann vikiher@o2.pl
Telefon: 797 352 381 (Joanna)

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

30.06-
06.07
2018

Rekolekcje tematyczne "Akt Małżeński"
z o.Ksawerym Knotzem

Skomielna Czarna

Odpowiedzialni i zapisy: Renata i Krzysztof Bujniakowie

Email: renabuj74@gmail.com
Telefon: 502 704 033 (Renata)

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

08-15
07.2018

Oaza Ewangelizacji (OE)

Kaczyn

Odpowiedzialni i zapisy: Edyta i Marcin Malka

Email: marcinmalka@interia.pl
Telefon: 608514789 (po 18.00 - Marcin)

Szczegóły tutaj

14-21
07.2018

Rekolekcje tematyczne
"Rozeznawanie woli Bożej"

Białobrzegi

Odpowiedzialni i zapisy: Asia i Wojtek Gniewosz
Moderator: x. Jakub Kowalczyk

ZAPISY

Szczegóły tutaj

14-29
07.2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Skomielna Czarna

Odpowiedzialni i zapisy: Edyta i Paweł Czapliccy
Moderator: o. Grzegorz Szczygieł

Email: edytaczaplicka@gmail.com
Telefon: 500052327 (Edyta)

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

14-29
07.2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Krościenko

Odpowiedzialni i przyjmujący zgłoszenia: Iwona i Piotr Szewczak
Moderator: x. Robert Wielądek

ZAPISY

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

14-29
07.2018

Oaza Rodzin II st.
(OR II)

Błonie koło Tarnowa

Odpowiedzialni i przyjmujący zgłoszenia: Basia i Lech Mikłaszewicz
Moderator: ks. M. Kulikowski

Email: lechmiklaszewicz@gmail.com

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

16.07
-01.08
2018

Oaza Rodzin III st.
(OR III)

Wadowice

Odpowiedzialni i przyjmujący zgłoszenia: Ola i Paweł Lutoborscy
Moderator: x. Tomasz Tarasiuk

Email: lutoborscy@onet.pl

Szczegóły tutaj

ZAPISY
ZAMKNIĘTE

16-21
07.2018

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I st.
(ORAR I)

Dębowiec

Odpowiedzialni i zapisy: Anna i Andrzej Koczkodaj
Moderator: ks. Z. Rajski

Email: aniaiandrzejk@gmail.com

Szczegóły tutaj

17.07
-01.08
2018

Oaza Rodzin II st.
(OR II)

Kluczbork

Odpowiedzialni i zapisy: Joanna i Adam Wolf
Moderator: x. Łukasz Krupa

Email: joannazw29@gmail.com

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

22-27
07.2018

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II st.
(ORAR II)

Białobrzegi

Odpowiedzialni i zapisy: Anna i Grzegorz Jaworscy

Email: grzegorzjaworski@wp.pl
Telefon: 665391262 (Grzegorz)

Szczegóły tutaj

22-29
07.2018

Oaza Ewangelizacji
(OE)

Dębowiec

Odpowiedzialni i zapisy: Marysia i Jędrek Gąsiorowscy
Modertaor: o. Paweł Gomulak OMI

Email: jedrek.gasiorowski@gmail.com
Telefon: 601 154 232 (Jędrek)

Szczegóły tutaj

23.07
-07.08
2018

Oaza Rodzin III st.
(OR III)

Koszalin

Odpowiedzialni i zapisy: Beata i Janusz Chmielewscy

Email: janbea@vp.pl
Telefon: 502 192 351 (Janusz)

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

28.07
-12.08
2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Polanica Zdrój

Odpowiedzialni i zapisy: Kasia i Paweł Skiba
Moderator: ks. E. Lewandowski

Email: pawelskibadk@gmail.com
Telefon: 609 491 578 (Paweł - po 18:00)

Szczegóły tutaj

LISTA
REZERWOWA

04.08
-19.08
2018

Oaza Rodzin II st.
(OR II)

Bardo Śląskie

Odpowiedzialni i prowadzący zapisy: Kasia i Mikołaj Topicha-Dolny
Moderator: x.Grzegorz Zagórowski

Email: mtopicha@wpraga.oaza.pl

tel. 608577856 (Kasia)

Szczegóły tutaj

ZAPISY
ZAMKNIĘTE

04.08
-19.08
2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Krzydlina

Odpowiedzialni i zapisy: Marzena i Tomasz Kaczorowscy
Moderator: ks. G. Harasim

Email: marzena@kaczorowscy.info

tel. 500075890

Szczegóły tutaj

17.08
-01.09
2018

Oaza Rodzin I st.
(OR I)

Zboiska

Odpowiedzialni i zapisy: Weronika i Kamil Kreczko

Email: dk.kamionek@gmail.com
Telefon: 508 660 297 (Kamil)

Szczegóły tutaj

KARTY ZGŁOSZEŃ NA REKOLEKCJE (uwaga nowe karty zgłoszeń) !

wydrukuj kartę zgłoszenia (PDF)...

pobierz kartę zgłoszenia (DOC)...

************************************************

POBIERZ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE

WNIOSEK-FORMULARZ


Pełna informacja o rekolekcjach, zapisach i odpłatnościach jest umieszczona w opisach konkretnych wydarzeń.

Asia i Wojtek Gniewosz

Etapy formacji:

. Ewangelizacja - OE, OR I
. Deuteroatechumenat - OR II, ORAR I i II
. Mistagogia i diakonia - OR III, ORD, ORDR I i II,
rekolekcje tematyczne, sesje specjalistyczne

OE - Oaza Ewangelizacji (głównie dla tych, którzy rozpoczynają swoją drogę DK, zwłaszcza dla kręgów pilotowanych)

OR - Oaza Rodzin (przeżywamy po kolei I, II, III st.)

ORAR - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin (można przeżywać w dowolnej kolejności, czyli niekoniecznie najpierw ORAR I, a później ORAR II)

ORDR - Oaza Rekolekcyjna Diakonii Rekolekcji (dla tych którzy przeżyli OR I, II i III st. Nie są to tylko rekolekcje dla tych, którzy będą w przyszłości prowadzili rekolekcje, ale przede wszystkim są to rekolekcje pokazujące w pigułce, czym jest charyzmat oazy. ORDR można przeżywać w dowolnej kolejności, czyli niekoniecznie najpierw ORDR I, a później ORDR II)

ORD - Oaza Rekolekcyjna Diakonii (można przeżywać po ukończeniu formacji podstawowej. Po tych rekolekcjach można podjąć decyzję wstąpienia do Stowarzyszenia Ruchu Światło-Życie)

OM - Oaza Modlitwy (dla wszystkich, niezależnie od przeżytej formacji)

Tutaj możesz znaleźć terminy rekolekcji organizowanych przez inne diecezje