20-09-2018

30.09.2018 - Spotkanie Diakonii Wychowawczej

Kategoria: WPraga | Opublikował: J.Slubowski
Minął czas radosnych wakacji, spotkań z Bliskimi, czasu z rodziną i  blisko Boga! W czasie tegorocznych rekolekcji, aby ktoś inny mógł być blisko Pana, ktoś inny posługiwał dając swój czas i energię do pracy, za co z głębi serca Wszystkim osobom posługującym w czasie rekolekcji Domowego Kościoła jako Diakonia Wychowawcza Wielkie Bóg Zapłać. Niech Pan Wam błogosławi i daje siły każdego dnia! Jednocześnie Wszystkich posługujących, chcących posługiwać w Diakonii Wychowawcze,j bądź wspierać nas swoją modlitwa ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE DIAKONII WYCHOWAWCZEJ, które zacznie się w nd 30 wrz o 14:00 przed katedrą. Wspólnie pośpiewamy, pospacerujemy spędzimy czas z Bogiem i sobą Razem :) podzielimy się wakacyjnymi doświadczeniami :) Czekamy na Ciebie! Magdalena i Piotr Sieranscy Ks Grzegorz Szczygieł
20-09-2018

Zapraszamy do działu Świadectwa

Kategoria: WPraga | Opublikował: J.Slubowski
Zachęcamy do czytania świadectw, które znajdziecie na naszej zakładce ŚWIADECTA. Napisz i Ty jak Pan Bóg działa w Twoim życiu. Jeśli przeżyłaś/eś rekolekcje i chciałbyś o tym opowiedzieć to jest to to miejsce, gdzie możesz innym opowiedzieć - dlaczego warto jeździć na rekolekcje? Jeśli jesteś w Krucjacie Wyzwolenia Człowieka i Twoja ofiara wolności i miłości coś zmieniła w Twoim życiu lub w życiu innych to napisz o tym do nas. Podziel się swoim świadectwem z innymi. Twoje świadectwo może pomóc innym.
19-09-2018

22.09.2018 - Spotkanie diakoni miłosierdzia

Kategoria: Ogłoszenia | Opublikował: J.Slubowski
Szczęść Boże, to taka przypominajka o najbliższym spotkaniu. 22 września godz. 9:00, parafia Karola Boromeusz, ul. Kadetów 33 Bardzo prosimy o przeczytanie przed spotkaniem : http://www.oaza.pl/wp-content/uploads/formacja-permanentna-spotkanie-1.pdf O czym jeszcze będziemy rozmawiać? O wirtualnej choince, zbiórce żywności i tym co dzieje się w naszych rejonach.

Zapraszamy Kasia i Paweł

19-09-2018

22.09.2018 - Diecezjalna Diakonia Modlitwy zaprasza

Kategoria: Ogłoszenia | Opublikował: J.Slubowski
Diecezjalna Diakonia Modlitwy zaprasza młodzież i dorosłych na comiesięczne spotkania Szkoły Modlitwy Słowem Bożym. Sobotnie popołudnie poświęcamy na Namiot Spotkania z katechezą wprowadzającą księdza Jakuba Kowalczyka  oraz Eucharystię i dzielenie w grupach. Spotkania odbywają się w domu parafialnym parafii Świętej Rodziny przy ul. Rozwadowskiej 9/11 na Zaciszu od godziny 13.00 do 19.00 Najbliższe będzie w tę sobotę 22 września.

Spotkania są otwarte dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.

27-08-2018

16.09.2018 - Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty

Kategoria: WPraga | Opublikował: J.Slubowski
Zapraszamy 16 września 2018 r,  na powakacyjny Dzień Wspólnoty do Katedry Św. Michała Arch. i Św. Floriana M. w Warszawie.
Plan Dnia Wspólnoty
14.00 zawiązanie wspólnoty
- świadectwa
- przygotowanie do Eucharystii
15.00 Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Bpa Romualda Kamińskiego
16.15 Spotkania w gr. rekolekcyjnych - młodzież ( na zewnątrz Katedry) / Domowy Kościół - podziemia Katedry  
Zapraszają:  
Ks. Jakub Kowalczyk – Moderator Domowego Kościoła  
Ks. Piotr Urbanowski- Moderator Diecezjalny
31-05-2018

31.05.2018 - Wieczór uwielbienia w Gliniance - Ula i Jarek Ślubowscy

Kategoria: WPraga | Opublikował: J.Slubowski
31 maja Pan Bóg zesłał nam piekną pogodę. Tego dnia a raczej wieczoru na Błoniach przy kościle św. Wawrzyńca w Gliniance spotkały się tysiące osób by wielbić imię Pana. Atrakcji było w bród i możemy śmiało powiedzieć, że Wieczór Uwielbienia ściąga co roku do siebie coraz to nowych gości. Podczas spaceru z aparatem spotkaliśmy wspólnotę Domowego Kościoła z Pilawy. Pobliskie parkingi pękały w szwach ale dzięki pomocy policji i straży pożarnej udało się jakoś upchnąć tę masę pojazdów. Wracając do samego wieczoru to wysłuchaliśmy tego dnia świadectw: Michała PAX Bukowskiego i Witka Wilka ze strefą mocy, modliliśmy się wielbiąc Pana przy dźwiękach muzyki zespołu Bogusław. Wspólnie z dziećmi śpiewaliśmy piosenki ku chwale Pana. Była też modlitwa flagami a całość na scenie ogarniała Dominika Figurska, która zapowiadała kolejnych wykonawców. Koniec wieczoru uświetnił występ zespołu TGD - Trzecia Godzina Dnia. Dziękujemy organizatorom wśród których były też małżeństwa z DK z naszego rejonu za wysiłek w przygotowanie tak fantastycznego wydarzenia. Zapraszamy do galerii fotek - poszukajcie się na zdjęciach. GALERIA

Zapraszamy też do obejrzenia fragmentów występów na video : TGD, Uwielbienie, Witek Wilk,

29-05-2018

16.06.2018 - ks. Biskup Romuald Kamiński zaprasza na mszę kończącą peregrynację obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej

Kategoria: WPraga | Opublikował: J.Slubowski
Diecezja Warszawsko-Praska, która aktualnie przeżywa Peregrynację Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku Nawiedzenia, powoli przygotowuje się do uroczystego zakończenia tego wielkiego dzieła modlitewnego i pastoralnego.

Zapraszamy na uroczystą mszę 16 czerwca (sobota) godz. 11.00 w Warszawie , na Placu Szembeka. Modlitwy i czas zorganizowanego przygotowania rozpoczną się już od godz. 10.00.

ks. Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński zaprasza wszystkich członków Ruchu Światło Życie na uroczysta mszę. Zachęcamy do przeczytania  listu od ks. Biskupa.

23-05-2018

10.06.2018 - Przedwakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty - zapisz się na listę

Kategoria: Domowy Kościół | Opublikował: J.Slubowski
Zapraszamy serdecznie na przedwakacyjny diecezjalny dzień wspólnoty, który odbędzie się 10 czerwca, w godz. 14:00-18:00 w parafii p.w. Najczystszego Serca Maryi ul. Chłopickiego 2 (plac Szembeka)

14.30 - 15:15 zawiązanie wspólnoty i uwielbienie
15.15 - 15:40 - Konferencja i ogłoszenia
15:40 - 15:55 - Odbiór dzieci z diakonii
16.00 -  Eucharystia i rozesłanie
17.15  - Spotkania w grupach rekolekcyjnych  oraz dla nie wyjeżdżających  na rekolekcje lub wyjeżdżających z innymi diecezjami
17.45  Agapa

Podczas mszy fundusze z tacy będą przekazane na pokrycie kosztów figury ks. Franciszka Blachnickiego. Można też wesprzeć fundusz poświęcony temu celowi - więcej na stronie LINK

Prosimy Was o zapisywanie się na listę uczestników na której prosimy o wpisanie swojego uczestnictwa wraz z podaniem liczby dzieci. Galeria fotek

05-04-2018

XIII Marsz Świętości Życia - 15.04.2018

Kategoria: Wydarzenia | Opublikował: Para Diecezjalna
Serdecznie zapraszamy na XIII Marsz Świętości Życia.

Program:
11.00 Msze Święte: Archikatedra Warszawska i Katedra Warszawsko-Praska
12.40 Wymarsz z Placu Zamkowego w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża
13.00 Zakończenie marszu pod Bazyliką Świętego Krzyża

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA PLAKACIE

Strona 1 z 43  > >>